Architekt krajobrazu

Usługi projektowe i wykonawcze, od wizualizacji, przez zamówienie materiałów i wykonanie, po nadzór wykonawczy i pielęgnację roślin. To właśnie Studio Krajobraz.

Biuro architektury Studio Krajobraz wykonuje projekty i realizacje dla jednostek państwowych (ambasady, skwery miejskie), firm i korporacji (np. hotele, biurowce), oraz osób prywatnych. Tworzy projekty ogrodów, tarasówzieleni publicznej i wewnętrznej zieleni biurowców. Świadczy usługi nadzorów autorskich. Przeprowadza inwentaryzacje zieleni dla nowo powstających inwestycji. W projektach uwzględnia również małą architekturę, elementy infrastruktury i oświetlenia. Używamy materiałów wysokiej jakości i wytrzymałości. Projektami podkreślamy charakter terenów i obiektów oraz komponujemy projekt w harmonii z zastanym otoczeniem. Na życzenie klienta wkomponowuje w projekt zastane elementy.
Nasz zespół posiada wieloletnie, bogate doświadczenie. Dzięki współpracy z różnymi architektami stworzyliśmy wiele wyjątkowych realizacji na terenie Polski i innych krajów. Wykonujemy projekty stałe i zagospodarowania tymczasowego użytku.


Architekt krajobrazu – PORTFOLIO

projekt zagospodarowania terenu1. Projekty zieleni publicznej – projekty wykonane dla większych obiektów lub terenów użyteczności publicznej. Znaleźć tu można projekty parków, skwerów miejskich, zieleni osiedli i hoteli, zieleni we wnętrzach i wiele innych. Przy każdym projekcie staramy się umieścić fragmenty koncepcji, zdjęcia i mapę, dzięki którym można łatwo znaleźć i rozpoznać nasze kompozycje.

2. Projekty ogrodów – projekty wykonane dla klientów indywidualnych. Większość to ogrody przydomowe. Znaleźć tu można również projekty tarasów i balkonów. Do projektów dołączamy opisy warunków w jakich znajduje się posesja oraz zdjęcia terenu i mapki kompozycji, pozwalające odnaleźć projekt.Architekt krajobrazu

Nasze biuro współpracuje z wieloma różnymi klientami i wykonawcami, oraz architektami osiedli i biurowców. Tworzymy projekty zieleni publicznej dla inwestorów. Projektujemy ogrody dla klientów indywidualnych. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni i świadczymy usługi nadzoru autorskiego dla deweloperów. Współpracujemy z klientami z całej Polski i innych krajów. Nasze projekty znaleźć można w Trójmieście, Krakowie, Poznaniu czy Rzeszowie, Francji, Rosji, Gruzji i Kazachstanie.


Zapraszamy do kontaktu, zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

mini logo Kontakt
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Architekt krajobrazu Warszawa: Nasze konto na FaceBooku.