Krajobrazy projekty

Nasze biuro ceni sobie  dbałość o szczegóły. Nasze „Krajobrazy projekty” to jakość wykonania i zadowolenie klienta. Projektujemy dla wymagających klientów, dlatego projektowane zagospodarowanie terenu zakłada oryginalne formy i połączenia technologii nawierzchni z zielenią roślin. Projektujemy i wykonujemy ogrody i skwery, tarasy, place zabaw i tereny rekreacyjne. Tworzymy ogródki przy mieszkaniach i ogrody przydomowe. Nasz projektant zieleni podkreśli charakter zarówno osiedla jak i ogródka oraz dostosuje zagospodarowanie terenu do potrzeb użytkowników i wymagań klienta. Oferujemy również pielęgnację terenów i zieleni wewnątrz budynków.

Usługi projektowe i wykonawcze. Od wizualizacji, przez zamówienie materiałów i wykonanie, po nadzór wykonawczy i pielęgnację roślin.
Studio Krajobraz

Krajobrazy projekty – co oferują?

Rzetelną i miłą współpracę. Wykształconych i kompetentnych architektów z bogatym doświadczeniem i wieloma oryginalnymi koncepcjami. Nasz pracownik przyjedzie na miejsce, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi rozeznanie w przydatnych gatunkach i liczbie dostępnych sztuk. Biuro zapewnia stały, bezpośredni kontakt z klientem. Tworzymy zgrany zespół. Wykwalifikowani architekci krajobrazu i projektanci zieleni odebrali solidne wykształcenie w renomowanych państwowych uczelniach, dysponują dużym doświadczeniem i bogatą wyobraźnią.

          Projektujemy zarówno w wersjach elektronicznych jak i papierowych. W projektach uwzględniamy zastaną roślinność i elementy architektury. Na pierwszym miejscu stawiamy wymagania klienta i spójność projektu z otoczeniem. Wkomponowujemy projekty tak, by tworzyły harmonijną całość z lokalnym środowiskiem, jednocześnie podkreślając pozytywne i charakterystyczne cechy obiektu, oraz wprowadzając udogodnienia, np. nasadzenia roślin tłumiących hałas. Projekt zawiera legendę i treściwy opis składowych. Uwzględniamy Krajobrazy projektyelementy małej architektury, rośliny rodzime i z innych klimatów, sezonowe i zimozielone, elementy oświetlenia, akcesoria, elementy techniczne (np. drenaże) oraz ciągi komunikacyjne. W projekcie zawieramy strefy rekreacyjne, np. parki fitness, place zabaw dla dzieci. Poza stworzeniem projektu oferujemy dodatkowo wizualizację wraz ze szczegółowym opisem.

Wykonujemy projekty dla klientów z całej Polski. Cieszymy się szczególną sympatią i uznaniem w stolicy i na wybrzeżu. Przyjmujemy zlecenia również z zagranicy. Wykonujemy projekty stałego zagospodarowanie, jak również tymczasowej organizacji przestrzeni.


Zapraszamy do zapoznania się z portfolio podzielonym – dla Państwa wygody- na kategorie:
projekty ogrodów,
projekty zieleni publicznej

mini logo KONTAKT
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku