Pielęgnacja zieleni Warszawa

Pielęgnacja zieleni Warszawa.

Pielęgnacja zieleni we wnętrzach. Czyszczenie roślin. Zamów regularne wizyty specjalistów aby zadbać o Twoją zieleń we wnętrzach.

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej

Pielęgnacja zieleni Warszawa – dla zieleni we wnętrzach.

Świadczymy usługę pielęgnacji zieleni dla właścicieli oraz administratorów biurowców, osiedli mieszkalnych, budynków usługowych wewnątrz których znajdują się rośliny. Rośliny te często mierzą się z dużymi wyzwaniami związanymi z egzystowaniem wewnątrz budynków. Zieleń we wnętrzach , podobnie jak zieleń otaczająca zabudowę, ma za zadanie przede wszystkim podnieść wartość otaczającej przestrzeni.  Rośliny tego typu muszą wyglądać jak najlepiej gdyż często ich zadaniem jest upiększanie otoczenia w jakim pracują lub mieszkają użytkownicy budynków.Upiększamy wnętrza tak , aby użytkownicy czuli się w nich komfortowo. Nasze usługi nie ograniczają się jednak na pielęgnacji i opiece owej zieleni. Naszymi działaniami zapewniamy również doradztwo w ich doborze i ekspozycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dobrać zieleń w zależności od ich faktycznych wymagań. Dbamy o rośliny małe i duże. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi. Naszym priorytetem jest systematyczna pielęgnacja tak aby zieleń zachwycała swoimi walorami każdego miesiąca w roku.

Pielęgnacja zieleni Warszawa – zakres.

Oferta okresowej pielęgnacji obejmuje:

1. Przycinanie i oczyszczanie roślin z suchych liści.

2. Podawanie nawozów.

3. Mycie roślin.

4. W razie potrzeby zabiegi ochrony i zwalczania szkodników.

5. Rozsadzanie zbyt gęsto rozrośniętych roślin.

6. Uzupelnianie roślin.

Pielęgnacja zieleni Warszawa – efekt.

Dzięki naszej pracy użytkownicy budynków biurowych i innych budynków użyteczności publicznej mogą cieszyć się pięknymi roślinami. Rośliny dzięki zapewnieniu odpowiedniej opieki i miejsca wyglądają żywo i zdrowo a dzięki naszym działaniom nie ma potrzeby częstej wymiany zaniedbanych roślin.

Pielęgnacja zieleni Warszawa – pierwsza, darmowa wizyta.

Aby rozpocząć z nami współpracę wystarczy zaprosić nas i pokazać nam swoją zieleń. Nasz specjalista zaproponuje zabiegi należy stosować aby dbać o rośliny. Po takiej wizycie złożymy ofertę na pielęgnacji Państwa zieleń.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasze konto na FaceBooku – zapraszamy po ogrodowe inspiracje. Można też w ten sposób skontaktować się z nami.

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej