Pracownie architektoniczne Warszawa

Stolica jest metropolią o dużym i zróżnicowanym zapotrzebowaniu na usługi projektantów zieleni. Do zagospodarowania są różnorodne tereny, zarówno rekreacyjne jak i zabytkowe. Ze względu na dużą liczbę mieszkańców i odwiedzających również rynek prywatny cechuje się licznymi zleceniami organizacji prywatnych ogrodów, tarasów czy werand. Również placówki takie jak ambasady i hotele nierzadko potrzebują zagospodarowania swoich zielonych terenów. Usługi oferowane przez czołowe pracownie architektoniczne Warszawa wykorzystuje w pełni, a zapotrzebowanie nadal wzrasta. Dlatego Studio Krajobraz, utrzymując się w czołówce wiodących biur architektury zieleni, rozszerza i ulepsza oferowane usługi, gwarantując jakość wykonania, negocjowalne ceny i kompetentną obsługę.

Jesteśmy pracownią architektury krajobrazu z wieloletnim doświadczeniem. Dla naszych klientów wykonujemy m.in. projekty zieleni publicznej, projekty tarasów i projekty ogrodów. Nasze projekty wykonujemy dla klientów z całej Polski i Europy. W portfolio prezentowane są nasze prace z Warszawy, Trójmiasta, Poznania. Prezentujemy również nasze prace z Francji, Rosji i Gruzji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do współpracy.

Usługi projektowe i wykonawcze. Od wizualizacji, przez zamówienie materiałów, po nadzór wykonawczy.

Pracownie architektoniczne Warszawa – o firmie Studio Krajobraz

Nasza firma chcąc wypełnić oczekiwania klienta, stawia na poznanie miejsca, zaznajomienie się z jego uwarunkowaniami, rozmowę z klientem o jego oczekiwaniach a następnie kreatywny proces projektowania. Nasze inspiracje czerpiemy ze środowiska naturalnego,  oraz tego stworzonego przez człowieka co pozwala uzyskać balans i integrację pomiędzy tymi dwoma krajobrazami oraz stworzenie przestrzeni przyjaznej i sprzyjającej wypoczynkowi.

Pracownia Studio Krajobraz tworząc swoje projekty współpracuje z innymi firmami z branży co pozwala na dostarczenie kompleksowej usługi projektowej naszym Klientom.