Projekt ogrodu.

Projekt ogrodu. Biuro architektury krajobrazu.

Studio Krajobraz wykonuje projekty ogrodów wszelkich rodzajów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio projektów ogrodów. Nasze prace podzieliliśmy na dwie kategorie: projekty ogrodów i projekty zieleni publicznej – zapraszamy do zapoznania się z nimi.W naszych projektach łączymy estetykę z możliwościami finansowymi naszych klientów. Poniżej prezentujemy jeden z naszych projektów ogrodów.

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej

Projekty ogrodów: Projekt ogrodu na Mokotowie.

W prezentowanym projekcie zastosowano drzewa kolumnowe posadzone na granicy z sąsiednią działką w celu odgrodzenia od sąsiedniej działki. Zastosowano zimozielony żywopłot z cisa. Zaproponowano również tańszą wersję tego żywopłotu wykonanego z tui. Przed domem ustawiono cięte kule zimozielone z cisa. Całą kompozycję ogrodu podkreślają pasowe i regularne nasadzenia krzewów, traw ozdobnych oraz bylin. Rozwiązanie to nadało bardzo ciekawą kompozycję ogrodowi. Ważnym elementem ogrodu są drzewa soliterowe sadzone w trawniku. Są to drzewa, które kwitną wyjątkowo pięknie na wiosnę a jesienią przebarwiają się na kolor pomarańczowy. Przykładowe takie drzewo to Amelanchier lamarckii. W rejonie altanki umieszczony został zagajnik brzozowy. Zagajnik ten tworzy kameralny klimat tego fragmentu ogrodu zapewniając jednocześnie odgrodzenie od ogrodu.

Projekt ogrodu Cena.

W naszych projektach zawsze staramy się dbać o kieszeń klienta. Projekt powstaje w konsultacjach z klientem i po wskazaniu zakresu finansowego z jakim może wiązać się realizacja projektu. Dodatkowo zawsze prezentujemy opcje, jakie można zastosować w ogrodzie. W prezentowanym ogrodzie zastosowano ścieżki z płyt betonowych. Istnieje też możliwość zastosowania ścieżek żwirowych dzięki czemu zmniejszony zostanie koszt realizacji projektu.

Projekt ogrodu przydomowego – komunikacja i wypoczynek.

Ścieżka wchodzącą w ogród kontynuowana jest na wjeździe z kostki. Zastosowano tu szarą kostkę Imola. Na końcu ogrodu umieszono drewnianą altanę z miejscem na grill i wypoczynek.

Projekt ogrodu przed domem:

Przed domem zastosowano murki oporowe znajdujące się przy schodach wejściowych. Proponowany materiał to: cegła Split – firmy Libet. Jako nawierzchnie w strefie wejściowej i wjazdowej zastosowano Merano w kolorze pastelowym z wstawkami z torfowego brązu. Proponowany materiał pochodzi z oferty firmy Libet.

Nasze konto na FaceBooku – zapraszamy po nasze inspiracje. Można też w ten sposób skontaktować się z nami.

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej