Projekt osiedla mieszkaniowego

Osiedla mieszkaniowe stanowią specyficzny teren. Konieczne jest tam połączenie brył bloków z wielowymiarowymi elementami zieleni, przy zachowaniu estetyki, użyteczności, bezpieczeństwa oraz komunikacji. Mieszkańcy spędzają w tym środowisku dużą część życia codziennego. Projekt osiedla mieszkaniowego musi Projekt osiedla mieszkaniowegozatem sprostać wielu wymaganiom. Teren ten daje duże możliwości urządzenia go dogodnie i atrakcyjnie dla bywalców, również gości. Oryginalny projekt osiedla mieszkaniowego i jego terenu zielonego podnosi atrakcyjność dla przyszłych mieszkańców i inwestorów. Zagospodarowanie terenu osiedla to możliwości aktywnego spędzania czasu dla dzieci i rodziców, zdrowe otoczenie dla mieszkańców, które zwiększa komfort i bezpieczeństwo przez uporządkowany grunt i nasadzenie zapewniające widoczność.

Usługi

Wykonując projekt osiedla mieszkaniowego dbamy o przyjazny i fachowy kontakt z klientem. Nasze biuro znane jest z wysokiej dbałości o szczegóły. Przestrzeń projektujemy dla wymagających klientów, dlatego projekt architektury krajobrazu zakłada oryginalne formy i doskonałe połączenia nawierzchni z zielenią miejską. Projektujemy i wykonujemy ogrody i skwery, tarasy, place zabaw i tereny rekreacyjne. Tworzymy ogródki przy mieszkaniach na parterze. Zapewniamy im prywatność sadząc zimozielone żywopłoty, lub montując dobrze wkomponowane ogrodzenia. Projekt w częściach publicznych zakłada bezpieczeństwo, miłą atmosferę i możliwość aktywnego spędzania czasu przez dzieci i dorosłych. Nasz projektant zieleni podkreśli charakter osiedla i dostosuje teren do potrzeb użytkowników i wymagań klienta. Oferujemy również pielęgnację terenów zewnętrznych jak i elementów zieleni wewnątrz budynków.

Projekt osiedla mieszkaniowego i wykonanie.Projekt osiedla mieszkaniowego

Usługi świadczymy na terenie Polski i poza jej granicami. Współpracujemy z architektami osiedli i biurowców. Tworzymy projekty zagospodarowania osiedli dla inwestorów i deweloperów. Wykonujemy wizualizacje i nadzór autorski. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości. Przeprowadzamy inwentaryzacje. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi. Dobieramy je tak, by projekt osiedla mieszkaniowego był atrakcyjny cały rok. W tym celu wykorzystujemy gatunki zimozielone, by chłodniejszymi porami widoki cieszyły zielenią, która pięknie komponuje się ze śniegiem, czy kolorowymi liśćmi. Zapewniamy też odpowiedni dobór gleby i akcesoriów.

Ponadto w projektach uwzględniamy oświetlenie terenów, akcesoria (np. ławki, kosze), miejsca użyteczności (tarasy, place zabaw, strefy fitness), elementy techniczne (np. drenaże) i ciągi komunikacyjne (np. alejki, schody) itp.

mini logo Zapraszamy do kontaktu.
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku.