Projekt zieleń

Dla architektów krajobrazu, gdy tworzą projekt zieleń jest na pierwszym miejscu. Od trawnika, po dach. W kraju i poza jego granicami wykonują projekty tarasów, skwerów, placów zabaw, terenów zielonych publicznych oraz przydomowych ogrodów i otoczenia hoteli. Wraz z naszymi architektami tworzymy elementy zieleni dla biur i placówek, projekty zieleni miejskiej, skwerów, placów osiedli, w tym terenów rekreacyjnych. Zespół biura tworzą architekci, projektanci zieleni i pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i solidnym wykształceniem kierunkowym. Dzięki współpracy z doświadczonymi architektami osiedli i biurowców stworzyliśmy wiele wyjątkowych projektów. Nasz projektant zieleni przyjedzie na miejsce, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi też rozeznanie w interesujących gatunkach roślin i liczbie dostępnych sztuk do projektu. Biuro zapewnia stały, bezpośredni kontakt z klientem i miłą, rzetelną współpracę.

Projekt zieleń – wykonanie

Projekt i wizualizacja to podstawa i początek. Świadczymy również usługi nadzorów autorskich nad wykonywanymi inwestycjami. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni dla nowo powstających inwestycji. Tworzymy projekty zieleni publicznej dla inwestorów i deweloperów. Projektujemy ogrody dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Nasi projektanci zaplanują i wykonają takie zagospodarowanie terenu, które będzie dogodnie i atrakcyjnie dla mieszkańców i gości. Zagospodarowanie terenu publicznego to wiele możliwości aktywnego spędzania czasu dla dzieci i rodziców, zdrowe otoczenie dla mieszkańców, które zwiększa komfort zamieszkania. To również bezpieczeństwo, które wspomagane jest przez uporządkowany grunt i nasadzenie zapewniające widoczność. Pracują dla nas znakomici i wykształceni projektanci zieleni, którzy dokładają wszelkich starań by spełnić oczekiwania klienta. Zapewniamy stały kontakt z klientem i profesjonalne prowadzenie projektu, wraz z opcjami dodatkowymi, np. wizualizacją. Nasi architekci krajobrazu tworzą projekty stałe, np. teren osiedla przy ul. Chrzanowskiego, jak i tymczasowe instalacje, np. zagospodarowanie terenu parkingu w Gdyni dla celów promocyjnych.

Świadczymy usługi pielęgnacji zieleni dla właścicieli oraz administratorów biurowców, osiedli mieszkalnych, budynków usługowych wewnątrz których znajdują się rośliny. Zieleń we wnętrzach , podobnie jak zieleń otaczająca zabudowę, ma za zadanie przede wszystkim podnieść wartość otaczającej przestrzeni.

W projektach uwzględniamy oświetlenie terenów, akcesoria, np. ławki, kosze, oraz miejsca użyteczności np. tarasy, place zabaw, strefy fitness oraz elementy techniczne, np. drenaże i ciągi komunikacyjne, np. alejki itp.

Projekt zieleńKONTAKT
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku