Projektant zieleni

Projektant zieleni WarszawaProjektant zieleni Warszawa

Projektant zieleni Warszawa – co należy do zakresu prac takiego specjalisty? Od trawnika, aż po dach. Od Gruzji, przez Polskę, po Francję. Projekty tarasów, skwerów, placów zabaw, terenów zielonych publicznych oraz przydomowych ogrodów. Wykonujemy projekty zieleni również we wnętrzach, willach, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej. Zespół biura tworzą architekci, projektanci zieleni i pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i solidnym wykształceniem. Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi architektami krajobrazu stworzyliśmy wiele wyjątkowych projektów. Nasz projektant zieleni przyjedzie na miejsce, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi też rozeznanie w dostępnych gatunkach roślin i liczbie dostępnych sztuk do projektu. Biuro zapewnia stały, bezpośredni kontakt z klientem i miłą, rzetelną współpracę.

Projektowanie i wykonanie.

Projekt i wizualizacja to nie wszystko. Świadczymy również usługi nadzorów autorskich nad wykonywanymi inwestycjami. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni dla nowo powstających inwestycji.
Współpracujemy z wieloma rodzajami klientów, w tym z architektami osiedli i budynków. Tworzymy projekty zieleni publicznej dla inwestorów i deweloperów. Projektujemy ogrody dla klientów indywidualnych.

Pielęgnacja zieleni 

Świadczymy usługi pielęgnacji zieleni dla właścicieli oraz administratorów biurowców, osiedli mieszkalnych, budynków usługowych wewnątrz których znajdują się rośliny. Zieleń we wnętrzach , podobnie jak zieleń otaczająca zabudowę, ma za zadanie przede wszystkim podnieść wartość otaczającej przestrzeni. Rośliny tego typu muszą wyglądać jak najlepiej gdyż często ich zadaniem jest upiększanie otoczenia w jakim pracują lub mieszkają użytkownicy budynków.Upiększamy wnętrza tak , aby użytkownicy czuli się w nich komfortowo. Nasze usługi nie ograniczają się jednak na pielęgnacji i opiece owej zieleni. Naszymi działaniami zapewniamy również doradztwo w ich doborze i ekspozycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dobrać zieleń w zależności od ich faktycznych wymagań. Dbamy o rośliny małe i duże. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi. Naszym priorytetem jest systematyczna pielęgnacja tak aby zieleń zachwycała swoimi walorami każdego miesiąca w roku.

mini logo Kontakt

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu.
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl

Architekt krajobrazu Warszawa: Nasze konto na FaceBooku – zapraszamy po ogrodowe inspiracje. Można też w ten sposób skontaktować się z nami.