Projektowanie terenów zieleni

Studio Krajobraz oferuje projektowanie terenów zieleni we wszystkich typach lokalizacji, od prywatnych przydomowych ogrodów, przez skwery miejskie i parki osiedlowe, po wnętrza biurowców i otoczenie ambasad. Dzięki wieloletniej obecności na rynku krajowym i zagranicznym zdobyliśmy bogate doświadczenie i sympatię wielu stałych klientów, w tym państwowych. Przyjmujemy zlecenia, podchodząc indywidualnie do każdego. Przygotowujemy projekty koncepcyjne i wykonawcze z wizualizacjami. Prowadzimy nadzory autorskie i doradzamy, wykonujemy inwentaryzacje zieleni istniejącej i projekty gospodarki zielenią.

Nasze biuro architektury tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej

Projektowanie terenów zieleniProjektowanie terenów zieleni dzielimy kilka kategorii:

 

  • projekt zieleni publicznej:  przy biurowcach, osiedlach mieszkaniowych, centrach handlowych,
  • projekty zieleni przy domach jednorodzinnych,
  • projekty zieleni we wnętrzach budynków

Na terenie kraju, min. w Gdyni, Sopocie, Grójcu, Warszawie, i za granicą, np. Francji i Rosji.
Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnej, atrakcyjnej przestrzeni harmonijnie komponującej się z zastaną zabudową i roślinnością. Projektujemy z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Dbamy, aby nowo tworzone inwestycje otaczane były piękną, zdrową zielenią, a funkcjonalność danej przestrzeni odpowiadała na zapotrzebowaniom potencjalnych użytkowników i mieszkańców.
Nasz architekt przyjedzie na miejsce, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi też rozeznanie w dostępnych gatunkach roślin i liczbie dostępnych sztuk do projektu. Biuro zapewni Projektowanie terenów zielenistały, bezpośredni kontakt z klientem i miłą, rzetelną współpracę. Używamy materiałów najwyższej jakości. Nasadzamy rośliny krajowe i z innych klimatów, sezonowe i zimozielone. Współpracujemy z architektami osiedli, biurami architektonicznymi, developerami i administracjami osiedli i kamienic, tworząc spójne projekty budowli i terenów zielonych. Pracują dla nas znakomici i wykształceni projektanci zieleni, którzy dokładają wszelkich starań by spełnić oczekiwania klienta.


W projektach uwzględniamy również oświetlenie terenów,
akcesoria, np. ławki, kosze, oraz miejsca użyteczności np. tarasy, place zabaw,
strefy fitness oraz elementy techniczne, np. drenaże i ciągi komunikacyjne, np. alejki itp.

Architekci krajobrazuKONTAKT
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej