Projekty ogrodu – projekt dla domu z działką.

Projekty ogrodu.

Pracownia architektury krajobrazu Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodów przydomowych oraz terenów zieleni. Studio Krajobraz tworzy piękne projekty zieleni zapewniające wygodę korzystania terenu na którym powstaje projekt. Studio Krajobraz dba o estetykę i użyteczność nowo powstających projektów. Projekty tworzone są zawsze w bliskim kontakcie klientami dopasowując je do potrzeb, stylu życia oraz charakteru klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych projektów ogrodów oraz z naszymi projektami wykonanymi dla parków, skwerów, osiedli czy placów. Nasze prace podzieliliśmy na dwie kategorie: projekty ogrodów i projekty zieleni publicznej – zapraszamy do zapoznania się z nimi. Poniżej prezentujemy jeden z wykonanych przez nas projektów.

 

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej

Projekty ogrodu – projekt dla ogrodu ze średnią działką.

Działka z ogrodem znajduje się w małej miejscowości w województwie wielkopolskim. Działka ma kształt prostokątny z domem usytuowanym w jednym z jej rogów. Tworzy to dość dużą przestrzeń, którą można wykorzystać jako ogród oraz tereny wypoczynkowe.

Projekty ogrodu – dom i jego otoczenie.

W jednym z rogów umieszczono wiatę na drewno. Dzięki takim rozwiązaniu wiata stanowi również element osłaniający. W części centralnej, nieco na uboczu umieszczono gril murowany z blatem roboczym oraz miejsce na akcesoria do grilowania. Znajduje się tu również miejsce do siedzenia i spożywania posiłków. Tworzy to wygodne miejsce do wypoczynku wraz z rodziną i przyjaciółmi. W najbardziej odległym rogu zaprojektowano domek ogrodnika gdzie znajdują się narzędzia i inne akcesoria ogrodnicze. Obiekt ten jest osłonięty od pozostałych miejsc ogrodu.

Projekty ogrodu – rośliny.

Nasadzenia traw ozdobnych z kulami bukszpanowymi oraz grupa traw z czosnkiem ozdobnym otaczają miejsce do grilowania. Sosna bonsai umieszczona została przy rogu budynku tak aby to piękne drzewo było łatwo widoczne dla gości. Wzdłuż ścieżek zastosowano krzewy ozdobne. W ogrodzie umieszczono również ogródek owocowy. Znaleźć w nim można: borówki amerykańskie, maliny, agrest, porzeczki itp.

Projekty ogrodu – komunikacja.

Przemieszczanie się po ogrodzie ułatwiają ścieżki z płyt betonowych. Ścieżki te mają lekki charakter ponieważ są wtopione w trawnik.

Projekt ogrodu. Kontakt.

Pracownia Studio Krajobraz:
e:biuro@studiokrajobraz.pl
tk: 606 55 34 63
pracownia/adres do korespondencji:
Warszawa 02-776
Ul. Indiry Gandhi 35 l. 16

siedziba:
Belsk Duży 05-622
ul. Jana Kozietulskiego 39

 

Nasze konto na FaceBooku – zapraszamy po nasze inspiracje. Można też w ten sposób skontaktować się z nami.

 

Architekt krajobrazu Warszawa: Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej