Projekty skwerów – projekt skweru w małym mieście.

Projekty skwerów.

Studio Krajobraz wykonuje projekty zieleni publicznej dla osiedli, miast i miasteczek. Zieleń publiczna w takich miejscach projektowana jest głównie w celu upiększenia otoczenia, które ma spełniać wymogi użytkowe. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych projektów ogrodów oraz z naszymi projektami wykonanymi dla parków, skwerów, osiedli czy placów. Nasze prace podzieliliśmy na dwie kategorie: projekty ogrodów i projekty zieleni publicznej – zapraszamy do zapoznania się z nimi. Poniżej prezentujemy jeden z wykonanych przez nas projektów. Prezentujemy jeden z projektów dla skweru znajdującego się w małym mieście. Jest to nowoczesny projekt skweru znajdującego się u zbiegu ulic, pomiędzy najważniejszymi budynkami w mieście.

projekty-skwerow-wiz-3

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej

Projekty skwerów. Rośliny.

W projekcie zakłada się użycie roślin kwitnących na zmianę przez cały rok. W ten sposób przez zawsze będzie można znaleźć na placu kwitnące kwiaty. W części centralnej można znaleźć trzy klomby.

Projekty skwerów. Komunikacja.

Skwer znajduje się w centrum miasteczka spełniając ważną rolę komunikacyjną. Zaprojektowane kanały komunikacyjne pozwalają łatwo dotrzeć do budynku gminy, obok którego znajduje się biblioteka. Skwer pozwala również dotrzeć na przystanek oraz do kościoła. Projekt zakłada takie ustawienie drzew oraz ścieżek komunikacyjnych aby już z dużej odległości widać było budynek kościoła.

Projekty skwerów. Otoczenie skweru.

W otoczeniu skweru znajdują się najważniejsze budynki użyteczności publicznej się w miasteczku.

Projekty skwerów. Wpisywanie się w otoczenie.

Projekt skweru został stworzony tak aby pasował do otoczenia w jakim się znajduje. W projekcie założono wykorzystanie takich samych lamp jakie zostały użyte w całym miasteczku. W projekcie zostały wykorzystane podobne materiały do tych jakich użyto do stworzenia muru znajdującego się nieopodal skweru. Mała architektura – ławki i tym podobne elementy użyte w projekcie są spójne ze znajdującymi się na ulicach miasteczka. Witacz ustawiony w jednej z części projektu również wykorzystuje materiały podobne do tych użytych w budynkach i elementach małej architektury znajdujących się w pobliżu skweru.

Projekty skwerów: Kontakt.

Pracownia Studio Krajobraz:
e:biuro@studiokrajobraz.pl
tk: 606 55 34 63
pracownia/adres do korespondencji:
Warszawa 00-776
Ul. Indiry Gandhi 35 l. 16

Architekt krajobrazu Warszawa: Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej