Projekty zieleni publicznej

zagospodarowanie zieleni publicznejStudio Krajobraz kompleksowo wykonuje projekty zieleni publicznej. Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi architektami krajobrazu stworzyliśmy wiele wyjątkowych projektów. Stanowimy młody, wykształcony zespół z energią i doświadczeniem, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy projekty koncepcyjne i wykonawcze, oraz wizualizacje pod projekty zieleni publicznej. Prowadzimy nadzory autorskie i doradzamy przy projektach. Wykonujemy inwentaryzacje zieleni istniejącej oraz projekty gospodarki zielenią.

Projekty zieleni publicznej

Obejmują zieleń przy biurowcach, w osiedlach mieszkaniowych i centrach handlowych, parki i skwery. Nasza firma działa na terenie całego kraju i za granicą. Realizacje projektów naszej pracowni można zobaczyć Warszawie, Budziskach (k. Sulejówka), Grójcu, Belsku Dużym,  Bielanach (Błędów), Rembertowie, Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. By ułatwić Państwu wyszukiwanie podzieliliśmy je na dwie kategorie: projekty zieleni publicznej i  zieleni przy osiedlach, biurowcach, centrach handlowych czy na otwartej przestrzeni publicznej. Inną kategorią są projekty ogrodów.

rys. 3. widok na kaskad oraz centraln cz osiedla z grnego placu wypoczynkowego fot. magorzata sobtkaWspółpraca

Na poziomie projektów terenów publicznych nasze biuro współpracuje z architektami, projektantami, biurami architektonicznymi lub bezpośrednio z deweloperami i inwestorami. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnej, zielonej, harmonijnej przestrzeni wpisującej się w otaczającą zabudowę. Projektujemy przede wszystkim z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Dbamy o to aby nowo tworzone inwestycje otaczane były piękną zielenią a funkcjonalność danej przestrzeni odpowiadała na zapotrzebowania potencjalnych mieszkańców budynków.
Projekty tarasów, skwerów, placów zabaw, terenów zielonych publicznych oraz przydomowych ogrodów. Wykonujemy projekty też we wnętrzach, willach, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej.

Nasz projektant zieleni przyjedzie na miejsce, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi też rozeznanie w dostępnych gatunkach roślin i liczbie dostępnych sztuk do projektu. Biuro zapewnia stały, bezpośredni kontakt z klientem i miłą, rzetelną współpracę.W projektach uwzględniamy oświetlenie, akcesoria, np. ławki, kosze, oraz miejsca użyteczności np. tarasy, place zabaw, strefy fitness oraz elementy techniczne, np. drenaże i ciągi komunikacyjne, np. alejki itp.

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówtarasów oraz zieleni publicznej

mini logo Kontakt

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu.
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku