Zieleń miejska Bydgoszcz

Ciekawe i specyficzne miasto nadrzeczne, z piękną architekturą i szczególnym położeniem. Zieleń miejska Bydgoszcz ma szczególne uwarunkowania naturalne i wymaga dużej uwagi przy projektowaniu terenów miejskich. Ciasna zabudowa kamienicami łączy w sobie historię i nowoczesność, spełnia potrzeby wielu typów mieszkańców, a głównym atutem jest bulwarowy charakter przestrzeni głównej z amfiteatrem. Konieczne jest każdorazowe uwzględnienie charakteru lokalizacji. Od zabytkowych kamienic ze wspaniałymi wewnętrznymi ogrodami, po smukłe biurowce i ich zielone dachy. Dlatego stworzyliśmy dział dedykowany dla Bydgoszczy.

Usługi projektowe i wykonawcze. Od wizualizacji, przez zamówienie materiałów i wykonanie, po nadzór wykonawczy i pielęgnację roślin. Studio Krajobraz

Zieleń miejska Bydgoszcz – co oferujemy?

Rzetelną i miłą współpracę. Wykształconych i kompetentnych architektów z bogatym doświadczeniem i wieloma oryginalnymi koncepcjami. Nasz projektant zieleni przyjedzie na miejsce, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi rozeznanie w przydatnych gatunkach i liczbie dostępnych sztuk. Biuro zapewnia stały, bezpośredni kontakt z klientem.

Zieleń miejska BydgoszczŚwiadczymy usługi nadzorów autorskich nad inwestycjami. Przeprowadzamy inwentaryzacje. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości, dobrze komponujących się z otoczeniem. Dobieramy rośliny tak, by miejsce inwestycji było atrakcyjne cały rok. Wykorzystujemy gatunki zimozielone, by chłodnymi porami teren komponował się ze śniegiem, czy spadającymi liśćmi. Uwzględniamy oświetlenie, akcesoria (np. ławki, kosze), miejsca użyteczności (tarasy, place zabaw, strefy fitness), elementy techniczne (np. drenaże) i ciągi komunikacyjne (alejki, schody).

           Na poziomie projektów terenów publicznych nasze biuro współpracuje z projektantami, biurami architektonicznymi lub bezpośrednio z deweloperami i inwestorami. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnej, zielonej, harmonijnej przestrzeni wpisującej się w otaczającą zabudowę. Projektujemy przede wszystkim z myślą o mieszkańcach. Dbamy, aby nowo tworzone inwestycje otaczane były piękną zielenią, a funkcjonalność danej przestrzeni odpowiadała na zapotrzebowania potencjalnych mieszkańców budynków.

Studio Krajobraz cieszy się zaufaniem i niesłabnącą sympatią zleceniodawców. Na poparcie tego zachęcamy do zapoznania się z kilkoma najnowszymi realizacjami.

  1. Bulwar Gdynia Orłowo
  2. Projekt zagospodarowania terenu – Wynalazek

  3. Zagospodarowanie terenu osiedla w Sopocie

  4. Projekt zagospodarowania terenu osiedla przy ul. Chrzanowskiego

  5. Otoczenie hotelu przy ulicy Św. Urszuli Ledóchowskiej

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym PORTFOLIO:
projekty ogrodów,
projekty zieleni publicznej.

mini logoKONTAKT
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku