Biuro architektury krajobrazu Warszawa

Biuro architektury krajobrazu Warszawa: Projekty zieleni, projekty ogrodów i inne usługi.

Nasze biuro architektury posiada wieloletnie doświadczenie. Przez cały czas swojego istnienia zajmujemy się tworzeniem projektów zieleni publicznych dla klientów biznesowych i instytucji. Zajmujemy się również nadzorami autorskimi nad inwestycjami związanymi z zielenią. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni dla nowych lub istniejących lub terenów zieleni. Zajmujemy się również projektowaniem zieleni we wnętrzach. Celem naszej pracy jest stworzenie projektu spełniającego wszystkie potrzeby naszego klienta.

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej

Biuro architektury krajobrazu Warszawa: Projekty dla całej Polski.

Nasze biuro architektury krajobrazu mieści się w Warszawie ale projekty wykonujemy dla klientów z całego kraju. Nasze portfolio podzieliliśmy na dwie części. Projekty zieleni publicznej to projekty tworzone dla większych obiektów takich jak osiedla, parki, place miejskie czy skwery. Zawierają się w tym również projekty zieleni we wnętrzach wykonane dla biurowców oraz projekty otoczenia hoteli czy budynków biurowych. Portfolio projektów zieleni publicznej można znaleźć klikając na poniższy link.

Projekty ogrodów to druga część naszego portfolio. Znajdują się tutaj nie tylko projekty ogrodów. Tworzymy również projekty tarasów i balkonów. Portfolio projektów ogrodów wykonanych dla klientów z całej Polski można znaleźć klikając w poniższy link.

Nasze konto na Facebooku zawiera informacje o naszych projektach jak i inspiracje jakimi kierujemy się w tworzeniu projektów.

Biuro architektury krajobrazu Warszawa: Projekty dla całej Europy.

Z naszych usług korzystają klienci nie tylko z Polski. W naszym portfolio można znaleźć projekty ogrodów lub terenów zieleni publicznej wykonanych dla klientów z kilku innych krajów europy.

Biuro architektury krajobrazu Warszawa: Współpraca z architektami, deweloperami i inwestorami.

Nasze biuro współpracuje z architektami lub biurami architektonicznymi. Tworzymy projekty zieleni publicznej we współpracy z deweloperami lub inwestorami. Dbamy o to aby nowo tworzone inwestycje otaczane były piękną zielenią. Staramy się aby zieleń służyła użytkownikom budynków i terenów publicznych ale również podkreślała ich wygląd.

Biuro architektury krajobrazu Warszawa: Kontakt.

W przypadku zainteresowania współpracą z nami zapraszamy do kontaktu:

Tel: 606553463

mail: biuro@studiokrajobraz.pl

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej