Projekty tarasów Warszawa

Projekty tarasów Warszawa.

Projekty tarasów Warszawa: Biuro architektury krajobrazu Studio Krajobraz wykonuje projekty zieleni publicznej oraz projekty ogrodów – w tym projekty tarasów. Nasze prace podzieliliśmy na dwie kategorie projekty zieleni publicznej oraz projekty ogrodów. W tej drugiej kategorii można znaleźć również projekty tarasów.

 

Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej

Projekty tarasów Warszawa i nie tylko.

Nasze biuro tworzy projekty dla domów i mieszkań znajdujących się na terenie całego kraju. Prezentujemy projekt wykonany dla domu znajdującego się w okolicach Częstochowy.

Projekt tarasu.

W ogrodzie i tarasie zastosowano delikatne oświetlenie uzupełniające. Dzięki czemu uzyskano przyjemny dla oka efekt nawet po zmroku. W całym projekcie wykorzystywano materiały spójne z tymi użytymi do konstrukcji elewacji budynku. Drewniane nawierzchnie zaproponowano w połączeniu z drewnianymi donicami dla roślin wykorzystanych w projekcie. Zbiornik wodny został płynnie wkomponowany w otaczającą go zieleń i taras.

Projekty tarasów Warszawa – rośliny z całej Polski.

W projekcie zastosowano krzew soliterowy w donicy umieszczonej na osi w zbiornika wodnego. Projektowany krzew Soliterowy ma za zadanie zrównoważyć przestrzeń tarasu z najbliższym otoczeniem. Elementem dominującym jest dąb znajdujący się po przeciwnej stronie tarasu, projektowany krzew jest tylko akcentem uzupełniającym i balansującym całą kompozycję.

Mała architektura.

Zbiornik wodny został podświetlony aby podreślić jego wyjątkowy urok. W projekcie zaproponowano umieszczenie podświetlonych schodów drewnianych prowadzących na drugi poziom tarasu. Jako zadaszenie tarasowe użyto żagla słonecznego. Strefa wypoczynkowa (część relaksacyjna tarasu) zawiera w sobie meble ogrodowe – krzesła oraz stolik kawowy. W projekcie użyto nawierzchni drewnianej nawiązującej do elewacji budynku. Zaproponowano podświetlone donice z roślinnością, trawy oraz rośliny zimozielone. Oświetlenie ogrodu zaproponowano w formie rzeźb świetlnych w formie pływających kul.

Ważnym elementem projektu są zielone ściany wypełnione bylinami.

Projekty tarasów Warszawa – kontakt

W przypadku zainteresowania współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.

biuro@studiokrajobraz.pl

Tel. 606 553 463

Nasze konto na FaceBooku – zapraszamy po ogrodowe inspiracje. Można też w ten sposób skontaktować się z nami.

Nasze prace podzieliliśmy na dwie kategorie: projekty ogrodów i projekty zieleni publicznej – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

Architekt krajobrazu Warszawa: Studio Krajobraz tworzy projekty ogrodówprojekty tarasów oraz projekty zieleni publicznej