Skwer projekt

Nasi architekci krajobrazu i projektanci zieleni wykonują wiele różnych projektów zagospodarowania terenów publicznych, w tym „skwer projekt”. Jest on kierowany głównie do władz lokalnych w miastach i mniejszych miejscowościach, zarówno tych nowoczesnych jak i tych z długą tradycją. Zaprojektujemy i wykonamy takie zagospodarowanie skweru, które będzie dogodnie i atrakcyjnie dla mieszkańców i przyjezdnych. Zagospodarowanie terenu publicznego, to wiele możliwości aktywnego spędzania czasu dla dzieci i rodziców, zdrowe otoczenie dla mieszkańców, które zwiększa komfort zamieszkania. To również bezpieczeństwo, które wspomagane jest przez uporządkowany grunt i nasadzenie zapewniające widoczność.

Usługiskwer projekt

Dzięki współpracy z doświadczonymi architektami krajobrazu stworzyliśmy wiele wyjątkowych projektów na terenie całej Polski, jak i poza granicami kraju. Nasz projektant zieleni przyjedzie na miejsce wykonania, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi też rozeznanie w dostępnych gatunkach roślin i liczbie sztuk dostępnych do projektu. Biuro zapewnia stały, bezpośredni kontakt z klientem i miłą, rzetelną współpracę. Współpracujemy z wieloma klientami, w tym z architektami osiedli i biurowców.

Projekt i wizualizacja to nie wszystko.

Tworzymy projekty zieleni publicznej dla inwestorów i deweloperów. Świadczymy usługi nadzorów autorskich nad wykonywanymi inwestycjami. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi. Przy realizacji projektu korzystamy z materiałów o wysokiej jakości i wytrzymałości, dobrze komponującymi się z zastanym otoczeniem. Dobieramy rośliny tak, by skwer i jego otoczenie były atrakcyjne cały rok. Dlatego wykorzystujemy gatunki zimozielone, by zimniejszymi porami widoki cieszyły zielenią, która pięknie prezentuje się obsypana śniegiem, czy kolorowymi liśćmi. Ponadto w projektach uwzględniamy oświetlenie terenów, akcesoria (np. ławki, kosze), miejsca użyteczności (tarasy, place zabaw, strefy fitness), elementy techniczne (np. drenaże) i ciągi komunikacyjne (np. alejki, patia, schody) itp.

mini logo Kontakt

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu.
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku