Ogrody przy rezydencjach

Nasze biuro, wśród wielu usług, oferuje również projektowanie terenów prywatnych. Ogrody przy rezydencjach stanowią jedną z naszych specjalizacji. Współpraca z wykształconymi architektami krajobrazu i projektantami zieleni w połączeniu z bogatym doświadczeniem pozwala na stworzenie pięknych i oryginalnych projektów. Nie zapominamy przy tym o ich użyteczności. W całość ogrodu wprowadzamy ład i radość, a w zakątki i na tarasy relaks i prywatność. Ogrody przy rezydencjach to też miejsca spotkań. Urokliwie i funkcjonalnie zaprojektowane zapewnią miłe wrażenia i wspomnienia ze wspólnie spędzanych chwil, które pozostaną w pamięci Państwa gości.

Usługi obejmujące ogrody przy rezydencjachOgrody przy rezydencjach

Oferujemy szeroki zakres usług skierowany do klientów-właścicieli rezydencji. Nasz architekt przyjedzie na miejsce i zbierze informacje o potrzebach i wymaganiach klientów. Projektant zieleni sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi też rozeznanie w dostępnych gatunkach roślin i liczbie dostępnych sztuk do projektu. Następnie w biurze przygotowujemy projekt i wizualizację, tak aby podkreślić charakter posiadłości i by ogrody przy rezydencjach godnie je reprezentowały. Po zaakceptowaniu ostatecznego projektu przez klienta przystępujemy do prac. Aby współpraca układała się jak najlepiej zapewniamy bezpośredni, profesjonalny kontakt i pozytywne nastawienie do klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dobieramy zieleń w zależności od jej naturalnych wymagań.

Ogrody przy rezydencjachPielęgnacja i jeszcze więcej.

Świadczymy również usługi nadzorów autorskich nad wykonaniami. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni dla powstających lub przywracanych ogrodów. Zapewniamy doradztwo w doborze gatunków i ekspozycji. Dbamy o rośliny małe i duże, egzotyczne i rodzime. Naszym priorytetem jest systematyczna ich pielęgnacja, dla ich urody i zdrowia. Dobieramy rośliny tak, by ogrody przy rezydencji były atrakcyjny cały rok i całą dobę. W tym celu sadzimy gatunki zimozielone, by chłodnymi porami zieleń pięknie komponowała się ze śniegiem, czy kolorowymi liśćmi. Zapewniamy też odpowiedni dobór gleby i akcesoriów. W projektach uwzględniamy elementy wykończeni, ozdoby, oświetlenie, akcesoria (np. ławki), miejsca użyteczności (np. tarasy), elementy techniczne (np. drenaże) i ciągi komunikacyjne (np. alejki, schody) itp.

Stworzony i wypielęgnowany przez nas ogród
będzie niemałym powodem do dumy dla jego właścicieli.

mini logo Kontakt

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu.
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Konto na FaceBooku