Zagospodarowanie terenu

Każdy teren ma swoją specyfikę, a zatem i możliwości zagospodarowania. Są jednak pewne warunki uniwersalne, które dobre zagospodarowanie terenu powinno spełniać. Jest to zachowanie harmonii i estetyki, atmosfery, użyteczności, bezpieczeństwa oraz komunikacji. Użytkownicy terenu, bez względu na to, czy jest to teren publiczny, jak park, czy skwer, czy jest to prywatny teren taki jak ogród przydomowy, lub taras na dachu, spędzają tam istotnie dużą część życia. Różne tereny służą do różnych celów. Skwer ma zapewnić zadbaną przestrzeń, dobry wypoczynek i bezpieczną komunikację. Dla odmiany balkon, lub taras ma dać prywatność, miłą atmosferę i wygodę. Niezależnie jednak od rodzaju przestrzeni każda z nich musi być estetyczna. O wszystko zadba nasze biuro architektury krajobrazu!

Usługizagospodarowanie terenu

Wykonując zagospodarowanie terenu dbamy o przyjazny i fachowy kontakt z klientem. Nasze biuro ceni sobie  dbałość o szczegóły, jakość wykonania i zadowolenie klienta. Projektujemy dla wymagających klientów, dlatego projektowane zagospodarowanie terenu zakłada oryginalne formy i połączenia technologii nawierzchni z zielenią roślin. Projektujemy i wykonujemy ogrody i skwery, tarasy, place zabaw i tereny rekreacyjne. Tworzymy ogródki przy mieszkaniach i ogrody przydomowe. Nasz projektant zieleni podkreśli charakter zarówno osiedla jak i ogródka oraz dostosuje zagospodarowanie terenu do potrzeb użytkowników i wymagań klienta. Oferujemy również pielęgnację terenów i zieleni wewnątrz budynków.

Projekt i wykonanie.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i poza jej granicami. Współpracujemy między innymi z architektami osiedli i biurowców oraz domów prywatnych. Tworzymy projekty zagospodarowania osiedli dla inwestorów i deweloperów. Projektujemy ogrody dla klientów indywidualnych. Wykonujemy wizualizacje i nadzór autorski. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości. Dobieramy rośliny tak, by projekt osiedla mieszkaniowego był atrakcyjny cały rok. W tym celu wykorzystujemy gatunki zimozielone, by chłodniejszymi porami widoki cieszyły zielenią, która pięknie komponuje się ze śniegiem, czy kolorowymi liśćmi. Zapewniamy też odpowiedni dobór gleby i akcesoriów, np. oświetlenia.

W projektach uwzględniamy oświetlenie terenów, akcesoria, np. ławki, kosze, oraz miejsca użyteczności np. tarasy, place zabaw, strefy fitness oraz elementy techniczne, np. drenaże i ciągi komunikacyjne, np. alejki itp.

mini logo Kontakt

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu.
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku.