Zagospodarowanie terenu osiedla

Osiedla jako miejsca mieszkalne stanowią lokalizację, w której ludzie spędzają przeważającą część życia, w tym czasu wolnego. Teren ten daje duże możliwości urządzenia go dogodnie i atrakcyjnie dla bywalców. Solidne i oryginalne zagospodarowanie terenu osiedla zwiększa atrakcyjność lokalizacji dla przyszłych mieszkańców, co jest bardzo istotne z punktu widzenia dewelopera. Zagospodarowanie terenu osiedla to wiele możliwości aktywnego spędzania czasu dla dzieci i rodziców, zdrowe otoczenie dla mieszkańców, które zwiększa komfort zamieszkania, jak również bezpieczeństwo przez uporządkowany grunt i nasadzenie zapewniające widoczność.

Usługi

Zagospodarowanie terenu osiedlaWykonując zagospodarowanie terenu osiedla dbamy o przyjazny i fachowy kontakt z klientem. Nasze biuro cechuje wysoka dbałość o szczegóły. Przestrzeń projektujemy dla wymagających klientów, dlatego projekt architektury krajobrazu zakłada oryginalne formy i doskonałe połączenia nawierzchni z zielenią osiedli. Projektujemy i wykonujemy ogrody i skwery osiedlowe, tarasy, place zabaw i tereny rekreacyjne. Tworzymy też ogródki przy mieszkaniach, znajdujących się na parterze. Zapewniamy im prywatność przez oddzielnie przeważnie za pomocą zimozielonych żywopłotów, lub nieinwazyjnie wkomponowanych parkanów. Zagospodarowanie ternu osiedla w częściach wspólnych zakłada bezpieczeństwo, relaksującą atmosferę i możliwość aktywności dla dorosłych i dzieci. W nasz projektant zieleni stara się podkreślić charakter danego osiedla i dostosować teren do potrzeb mieszkańców i wymagań klienta. Oferujemy również pielęgnację terenów zewnętrznych jak i elementów zieleni wewnątrz budynków.

Projektowanie i wykonanie.

projekt zieleni osiedla roslinnosc_26_01_2016Usługi świadczymy na terenie całej Polski i poza granicami. Współpracujemy z wieloma rodzajami klientów, w tym z architektami osiedli i biurowców. Projekt i wizualizacja to nie wszystko. Tworzymy projekty zieleni publicznej dla inwestorów i deweloperów. Projektujemy ogrody dla klientów indywidualnych. Świadczymy również usługi nadzorów autorskich nad wykonywanymi inwestycjami. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi.
Korzystamy z materiałów wysokiej jakości i wytrzymałości. Dobieramy rośliny tak, by zagospodarowanie terenu osiedla było atrakcyjne cały rok. Dlatego wykorzystujemy gatunki zimozielone, by zimniejszymi porami widoki cieszyły zielenią, która pięknie prezentuje się obsypana śniegiem, czy kolorowymi liśćmi.

Ponad to projektujemy i wykonujemy oświetlenia terenów, akcesoria, drenaże i zapewniamy odpowiedni dobór gleby.

mini logo Kontakt

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu.
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Architekt krajobrazu Warszawa: Nasze konto na FaceBooku.