Projekt placu miejskiego

Studio Krajobraz wykonuje projekty zieleni publicznej dla miast i miasteczek. Zieleń publiczna w takich Projekt placu miejskiegomiejscach projektowana jest głównie w celu upiększenia otoczenia i dodania mu atrakcyjności. Powinien spełniać wymogi użytkowe, estetyczne i stanowić miejsce wypoczynku i rekreacji,podkreślającym charakter otoczenia. Nasi architekci wykonują różne projekty zagospodarowania terenów publicznych, w tym projekt placu miejskiego. Jest kierowany głównie do władz lokalnych w miastach i miasteczkach, zarówno nowoczesnych jak i z tradycją. Zaprojektujemy i wykonamy taki projekt placu miejskiego, który będzie wygodny i atrakcyjny dla mieszkańców i przyjezdnych. Zagospodarowanie terenu publicznego, to możliwości spędzania czasu i podniesienie komfortu i atrakcyjności zamieszkania. Place, sytuowane przeważnie w centrum miejscowości, stanowią punkt orientacyjny, ozdobę miejscowości i obszar lokalnych wydarzeń. Ułatwiają też komunikację – z placu można dotrzeć do głównych budynków.

Dzięki współpracy z doświadczonymi architektami krajobrazu stworzyliśmy wiele wyjątkowych projektów na terenie całej Polski, jak i poza granicami kraju. Tworzymy projekty zieleni publicznej dla inwestorów i deweloperów oraz współpracujemy z wieloma klientami, w tym z architektami osiedli i biurowców.

Projekt placu miejskiegoProjekt placu miejskiego i co dalej?

Nasz projektant zieleni przyjedzie na miejsce, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi rozeznanie w dostępnych gatunkach i liczbie sztuk. Biuro zapewnia stały, bezpośredni kontakt z klientem i miłą, rzetelną współpracę. Świadczymy usługi nadzorów autorskich nad inwestycjami. Przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości i wytrzymałości, dobrze komponujących się z otoczeniem. Dobieramy rośliny tak, by plac i otoczenie były atrakcyjne cały rok. Dlatego wykorzystujemy gatunki zimozielone, by zimniejszymi porami teren komponował się ze śniegiem, czy spadającymi liśćmi. Uwzględniamy oświetlenie, akcesoria (np. ławki, kosze), miejsca użyteczności (tarasy, place zabaw, strefy fitness), elementy techniczne (np. drenaże) i ciągi komunikacyjne (np. alejki, schody).

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych projektów, podzielonych na kategorie:
projekty ogrodów,
projekty zieleni publicznej.

mini logo Kontakt

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu:
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku