Projektowanie zieleni Warszawa

Usługi projektowe i wykonawcze. Od wizualizacji, przez zamówienie materiałów i wykonanie, po nadzór wykonawczy i pielęgnację roślin. Studio Krajobraz

Warszawa ma swoiste wymagania i uwarunkowania, w kwestii architektury zieleni. Historyczna metropolia łączy w sobie różne style, epoki, potrzeby wielu typów mieszkańców, i wiele rodzajów przestrzeni, łącznie z nienaruszalnymi miejscami historycznymi. Poza podstawową wytyczną, czyli harmonijnym połączeniem zabudowy miejskiej i elementów zielonych konieczne jest każdorazowe uwzględnienie charakteru danej lokalizacji. Od zabytkowych willi, którym projektujemy wspaniałe ogrody, po biurowce i ich zielone dachy. Dlatego stworzyliśmy dział dedykowany dla stolicy: projektowanie zieleni Warszawa.

Projektowanie zieleni Warszawa – co oferujemy?

Rzetelną i miłą współpracę. Wykształconych i kompetentnych architektów z bogatym doświadczeniem i wieloma oryginalnymi koncepcjami. Nasz projektant zieleni przyjedzie na miejsce, sporządzi plan i wycenę. Przeprowadzi rozeznanie w przydatnych gatunkach i liczbie dostępnych sztuk. Biuro zapewnia stały, bezpośredni kontakt z klientem.

Projektowanie zieleni Warszawa

Świadczymy usługi nadzorów autorskich nad inwestycjami. Przeprowadzamy inwentaryzacje. Opiekujemy się roślinami egzotycznymi i rodzimymi. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości, dobrze komponujących się z otoczeniem. Dobieramy rośliny tak, by miejsce inwestycji było atrakcyjne cały rok. Wykorzystujemy gatunki zimozielone, by chłodnymi porami teren komponował się ze śniegiem, czy spadającymi liśćmi. Uwzględniamy oświetlenie, akcesoria (np. ławki, kosze), miejsca użyteczności (tarasy, place zabaw, strefy fitness), elementy techniczne (np. drenaże) i ciągi komunikacyjne (alejki, schody).

           Na poziomie projektów terenów publicznych nasze biuro współpracuje z projektantami, biurami architektonicznymi lub bezpośrednio z deweloperami i inwestorami. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnej, zielonej, harmonijnej przestrzeni wpisującej się w otaczającą zabudowę. Projektujemy przede wszystkim z myślą o mieszkańcach. Dbamy, aby nowo tworzone inwestycje otaczane były piękną zielenią, a funkcjonalność danej przestrzeni odpowiadała na zapotrzebowania potencjalnych mieszkańców budynków.

Studio Krajobraz cieszy się zaufaniem i niesłabnącą sympatią Warszawskich zleceniodawców. Na poparcie tego zachęcamy do zapoznania się z kilkoma najnowszymi realizacjami.

  1. Osiedle przy ul. Kieleckiej
  2. Projekt zagospodarowania terenu – Wynalazek

  3. Projekt zagospodarowania terenu – ogród Ambasadora Danii

  4. Projekt zagospodarowania terenu osiedla przy ul. Chrzanowskiego

  5. Otoczenie hotelu przy ulicy Św. Urszuli Ledóchowskiej

Zapraszamy róenież do zapoznania się z portfolio:
projekty ogrodów,
projekty zieleni publicznej.

mini logoKONTAKT
Tel: 606553463
mail: biuro@studiokrajobraz.pl
Nasze konto na FaceBooku